פתרונות סינון לנצרכים לאינטרנט לצרכי עבודה

לתשומת לב, ישנם הבדלים משמעותיים בין חברות הסינון וחשוב מאד לבחור בחברה המתאימה  ביותר ע"פ הצרכים.

מומלץ לפנות בכל פעם לייעוץ מקצועי ע"מ להימנע מטעויות ועוגמת נפש, כמו כן במידה והצורך באינטרנט הוא בשביל שימוש בדואר האלקטרוני, יש לבחור באפשרות של מייל בלבד.

 שימו לב כי חיבור לאחד מהאפשרויות המוצגות להלן אינו מונע אפשרות לחיבור המחשב לרשת אחרת, ועדיין ניתן לגלוש באמצעות המחשב לאינטרנט פרוץ באמצעים שונים!

בחלק מהחברות ישנה אפשרות להתקין תוכנה המונעת חיבור וגלישה מהמחשב לרשתות אחרות.

מהדרינט
מהדרינט הינה רשת תקשורת נפרדת מרשת האינטרנט הכללית, וניתן להתחבר דרכם למספר מצומצם של עד 5 אתרים לפי התאמה אישית של הלקוח, וזאת בתנאי שאתרים אלו מוחזקים כנקיים מתוכן לא ראוי. יש לציין שבתוך האתרים עצמם לא מתבצע סינון.

להצטרפות: 1599-543-345.

נטפרי
נטפרי משתמשת בכלים טכנולוגיים מתקדמים ביותר, המאפשרים גישה למגוון רחב מאד של אתרים עם סינון פנימי איכותי, ומבלי להסתמך על בינה מלאכותית.  המערכת מסננת רק את החלקים שאינם רצויים מתוך האתר תוך כדי שמירה על צורת האתר בשלמותו, באופן שאינו פוגם בחווית המשתמש. ניתן להגדיר באיזור האישי פרופיל מותאם אישית, לחסימה של אתרים מסוימים, וכן לאפשר או לחסום גישה לאתרים ספציפיים לפי שעות. כיום נטפרי הינה ספקית הסינון המומלצת ביותר ברוב המקרים.

ניתן להתחבר באמצעות חיבור נייח או נייד וכן באמצעות VPN. אופציה נוספת היא באמצעות  Netfree Anywhere (נטפרי בכל מקום) המאפשרת חיבור לנטפרי מכל מקום בעולם ומכל רשת. הסינון ניתן ברמת ספק וקיימת תוכנה לחסימת המחשב מחיבור וגלישה לרשתות זרות.

למעבר לאתר נטפרי

למעבר לספק נטפרי

 

אתרוג
מערכת הסינון של אתרוג פועלת בשיטה של רשימה לבנה, רשימה שחורה ורשימה אפורה, ברשימה הלבנה נמצאים אתרים שפתוחים לכל המסלולים, ברשימה השחורה נמצאים אתרים שחסומים בכל המסלולים וברשימה האפורה נמצאים אתרים שאינם פתוחים לכולם אלא בהתאם לבקשת המשתמש, המערכת פועלת בשיטה המסתמכת על בינה מלאכותית שמסננת מלל ותמונות באופן אוטומטי.

ניתן להתחבר באמצעות חיבור נייח או נייד. הסינון ניתן ברמת ספק, וקיימת תוכנה לחסימת המחשב מחיבור וגלישה לרשתות זרות, בתשלום של 10 ש"ח לחודש.

להצטרפות: 1800-22-22-38

למעבר לאתר אתרוג

 

נט נקי
מערכת הסינון של נט נקי פועלת כמו מערכת הסינון של אתרוג, ובתוספת פיקוח להתאמת המסלולים לפי הצרכים של הלקוח.

להצטרפות: 0733-071-099.