מייל כשר

משתמשים רבים בשירותי האינטרנט אינם נצרכים לגישה וחשיפה לכלל שירותי האינטרנט הרחב, ועיקר הסיבה בשלה הם מתחברים לאיטרנט זה מחמת הצורך בשליחת וקבלת קבצים מלקוחות וכדו' באמצעות הדואר האלקטרוני (מייל) לצורך עיסוקם. צורך זה אשר הולך וגדל בנוסף לרצון החזק שלא להתחבר לאינטרנט, הוביל לפתרונות מיוחדים שמאפשרים חיבור לדואר אלקטרוני מחד, ומאידך אינם מאפשרים כלל גישה לאינטרנט.

להלן נסקור את האפשרויות המומלצות כיום לשימוש במייל בלבד, יש להדגיש שבהצטרפות לאחד מחברות הנ"ל אין אפשרות לעבור למסלול עם אתרי אינטרנט מסוננים נוספים.

יש לציין כי חיבור לאחד מהאפשרויות המוצגות להלן אינו מונע אפשרות לחיבור המחשב לרשת אחרת, ועדיין ניתן לגלוש באמצעות המחשב לאינטרנט פרוץ באמצעים שונים, עקב כך אולצה אאוטנט לפתח תוכנה הנקראת אונלימייל אשר חוסמת את המחשב באופן מוחלט מגלישה באינטרנט ומשאירה אפשרות לכניסה למייל בלבד. ישנה אפשרות להתקין תוכנה זו אצל נציגי אאוטנט בעלות של 100 ש"ח.

איי כֹשר – I Kosher
חברת איי כשר מאפשרת חיבור למייל בלבד גם עם אפשרות לתיבת מייל של ג'ימל, ישנה אפשרות שליחת קבצים גדולים דרך ג'מבו מייל. החברה נותנת בנוסף עדכוני אנטי וירוס. כמובן שכל שרותי החברה עוברים סינון תמונות דרך חברת נטפרי.

למעוניינים יש אפשרות להוספת וויז בלבד ללא עלות.
חיבורים: אפשרי ע"י חיבור נייח ADSL, או ע"י חיבור סלולארי.

להצטרפות: 1599-599-613 | למעבר לאתר

מהדרין נט
מהדרינט הינה רשת תקשורת המנותקת מהאינטרנט ולא ניתן לגלוש לאתרים אחרים אלא ע"פ הגדרה אישית, ניתן להזמין חיבור למייל בלבד.

חיבורים: אפשרי ע"י חיבור ADSL (חיבור נייח), באמצעות חיוג במודם אנלוגי או ע"י חיבור סלולארי.

להצטרפות: 1599-543-345

 OKמייל
 OKמייל (אוקיי מייל) מופעלת ע"י חברת נתיב.

חיבורים: אפשרי ע"י חיבור סלולארי בלבד.

להצטרפות: 074-700-1700